Autoryzowany partner firmy
kolektory słoneczne Trójmiasto

Pompy ciepła pomorskie

W otoczeniu biznesowym jesteśmy stale zmuszeni do poprawy konkurencyjności naszego przedsiębiorstwa.

Jako eksperci od efektywności energetycznej pomożemy Ci obniżyć koszty produkcji stałe i zmienne, poprawić bezpieczeństwo energetyczne firmy, czy też być ekologicznym i spełnić wymagania środowiskowe ISO 14001.

kolektory słoneczne Trójmiasto

Kompleksowo doradzamy na etapie projektu lub realizacji, jakie instalacje będą najbardziej bezpieczne i niezawodne dla Twojego biznesu. Szczególną uwagę zwracamy również na efektywność kosztową dobieranych rozwiązań, aby zapewnić Tobie satysfakcjonujący okres zwrotu z inwestycji. Jeden profesjonalny instalator, to gwarancja jakości i niezawodności wykonanych instalacji na lata w oparciu o wiodące pod względem niezawodności urządzenia Danfoss, Solar World, Stiebel Eltron, Mitsubishi Electric, itd.

Topowe urządzenia

pompy ciepła Trójmiasto

Inwerterowa gruntowa pompa ciepła Danfoss DHP-M to idealne rozwiązanie do zastosowań komercyjnych,

zapewniające bezpieczeństwo (nie wybucha, nie grozi czadem), komfort (bezobsługowa, zdalnie sterowana) i energooszczędność (koszty ogrzania, chłodzenia i cwu o nawet 70% niższe od innych technologii). Inwerterowa technologia, zastosowana w DHP-M daje wyjątkową elastyczność dla dowolnych zmiennych warunków pracy jak również umożliwia wszechstronne zastosowanie pompy ciepła w dowolnych typach budynków. Z gamy wielu produktów dobierzemy najlepiej spełniające Twoje potrzeby!

pompy ciepła pomorskie

SolarCool to światowa innowacja w zakresie wykorzystania energii słonecznej w układach chłodniczych / klimatyzacyjnych.

W okresie ostatnich 3 lat wykonano ponad 6000 instalacji, które przyniosły oszczędność energii elektrycznej w układach klimatyzacyjnych od 31% do 70%. Typowo im słoneczniej jest na zewnątrz, tym większe jest obciążenie układów wytwarzania chłodu. W tym samym czasie SolarCool pracuje najefektywniej, obniżając koszty Twojego biznesu. SolarCool można instalować w ramach modernizacji i nowych inwestycji.

kolektory słoneczne Trójmiasto

Własna elektrownia słoneczna to niezależność i bezpieczeństwo energetyczne Twojej firmy.

Instalacja fotowoltaiczna dachowa lub gruntowa w Polsce z 1 kWp wyprodukuje 1 MWh ee rocznie. Najdroższe stawki za prąd mają korzystający z taryfy C12. Dla takich firm inwestycja we własną elektrownię (bez dotacji) zwróci się najpóźniej po 8-10 latach, a kolejne 20 lat będą źródłem bezpłatnego prądu dla firmy. Budowa instalacji do 40 kWp nie wymaga pozwolenia na budowę. Jesteśmy „Instalatorem OZE odpowiedzialny za korzyści ekonomiczne prosumenta biznesowego” certyfikowanym przez IEO.

Samo urządzenie, to tylko część sukcesu. Do pełnej Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa, konieczny jest fachowiec, który:

> profesjonalnie dobierze urządzenie do Państwa potrzeb,
> przygotuje fachowy projekt,
> wykona profesjonalnie prace instalacyjne z bardzo dobrej jakości materiałów,
> udzieli gwarancji na swoją pracę.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i czerpiemy przyjemność z satysfakcjinaszych Klientów. Im szybciej się z nami skontaktujesz (np. etap projektu), tym więcej korzyścizaoferujemy. Zadzwoń / napisz, wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Kanał You Tube

pompy ciepła Trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno