Autoryzowany partner firmy
pompy ciepła Trójmiasto

pompy ciepła pomorskie

Każdy z nas budując dom wierzy, że będzie on spełnieniem naszych marzeń.

I tak jest wtedy, gdy powierzamy realizację swoich marzeń fachowcom, którzy profesjonalnie i uczciwie zadbają o spełnienie tych marzeń.

Kompleksowo doradzamy na etapie projektu lub realizacji, jakie instalacje będą najbardziej bezpieczne i komfortowe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Szczególną uwagę zwracamy również na efektywność kosztową dobieranych rozwiązań, aby zapewnić Tobie optymalne koszty eksploatacji, przy zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa.

Jeden profesjonalny instalator, to gwarancja jakości i niezawodności wykonanych instalacji na lata w oparciu o wiodące pod względem niezawodności urządzenia.

kolektory słoneczne Trójmiasto

Topowe urządzenia

kolektory słoneczne Trójmiasto

Inwerterowa gruntowa pompa ciepła Danfoss DHP-H Varius Opti Pro+ to idealne rozwiązanie dla każdego domu,

zapewniające bezpieczeństwo (nie wybucha, nie grozi czadem), komfort (bezobsługowa, zdalnie sterowana) i energooszczędność (koszty ogrzania domu i wody dla 3 osób w 150 m domu to nawet tylko 1200 zł rocznie). Koszt inwestycji średni to 50 tys. zł za komplet.

Pompy ciepła najefektywniej współpracują z ogrzewaniem podłogowym, ale sprawdzają się również w modernizacjach z grzejnikami. Z gamy wielu produktów dobierzemy najlepiej spełniające Twoje potrzeby!

klimatyzacja do domu Trójmiasto

A może masz gaz i preferujesz tradycyjną kotłownię gazową o około 25 000 zł tańszą od pompy ciepła (nowa inwestycja)?!

Nowoczesne i wydajne kondensacyjne kotły gazowe Thermagen (Holandia) to energooszczędne rozwiązania w porównaniu do kotłowni olejowych lub ogrzewania elektrycznego. Koszty eksploatacji są wyższe względem pomp ciepła i sięgają 5 000 zł (dom 150 mkw + 3 osoby).

Jeżeli jednak już masz podłączony gaz ziemny do budynku lub modernizujesz stary piec gazowy, to inwestycja w oferowany przez nas produkt będzie optymalnym kosztowo i jakościowo rozwiązaniem. Dobierzemy wielkość pieca i odpowiedni osprzęt zgodnie z Twoimi potrzebami. Kompletny koszt instalacji od 10 000 zł.

pompy ciepła Trójmiasto

Własna mikroelektrownia słoneczna to niezależność i bezpieczeństwo energetyczne Twojego domu.

Typowo, aby korzystać z bezpłatnego prądu wystarczy instalacja 3-4 kW (12-16 paneli), która wygeneruje 3-4 MWh dla Ciebie. Tyle prądu zużywa również gruntowa pompa ciepła do ogrzewania domu przez cały rok. Koszt 3 kW na niemieckich panelach SolarWorld i niemieckich inwerterach Kostal to tylko ~19500 zł z kompletnym montaż i zgłoszeniem do operatora sieci energetycznej. Taka inwestycja zwróci się przy dzisiejszych cenach prądu w ciągu tylko 8- 10 lat, a kolejne 15-20 będziesz cieszył się bezpłatnym prądem.

pompy ciepła pomorskie

Wentylacja z odzyskiem ciepła (rekuperacja) Onyx Dream to podstawa energooszczędnego / pasywnego domu.

 Nowoczesne i wydajne rekuperatory zapewniają nawet 30% redukcje kosztów ogrzewania budynku przy stałym dopływie świeżego powietrza. Idealne rozwiązanie dla alergików – zainstalowane w jednostkach filtry chronią nas i naszych bliskich przed alergenami, kurzem, itp. Nowoczesny sterownik i szeroki zakres funkcji pozwalają Tobie cieszyć się komfortem i zawsze świeżym powietrzem. Średni koszt kompletnej instalacji to 18 000 zł.

Inwerterowa powietrzna pompa ciepła Stiebel Eltron WPL 15AC to idealne rozwiązanie do modernizowanego obiektu,

w którym jest już zamontowany piec gazowy (LPG) lub olejowy. Powietrzna pompa ciepła zapewnia efektywnie ogrzewanie do temperatury nawet -20o C , ale my dobieramy do -5o C i zostawiamy istniejący piec, jako źródło szczytowe. W takich konfiguracjach praktyczna redukcja kosztów ogrzewania to nawet -70%, a taką kwotę odczujesz w swojej kieszeni.

kolektory słoneczne Trójmiasto

Samo urządzenie, to tylko część sukcesu. Do pełnej Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa, konieczny jest fachowiec, który:

> profesjonalnie dobierze urządzenie do Państwa potrzeb,
> przygotuje fachowy projekt,
> wykona profesjonalnie prace instalacyjne z bardzo dobrej jakości materiałów,
> udzieli gwarancji na swoją pracę.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i czerpiemy przyjemność z satysfakcjinaszych Klientów. Im szybciej się z nami skontaktujesz (np. etap projektu), tym więcej korzyścizaoferujemy. Zadzwoń / napisz, wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Kanał You Tube

kolektory słoneczne Trójmiasto

ECO SYNERGIA
Gdyńska 78
80-209 Chwaszczyno